Hakkımızda

 

1997 yılında reklamcılık sektörüne başlayıp, hızla kendini geliştiren ,yeniliği ve teknolojiyi takip eden dev reklam firmaları arasında yerini almıştır.

 Birçok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde, tasarım,dijital baskı ve imalat hizmetlerini 150 kişilik profesyonel ekibimizle, 6000 m‘lik fabrikamızda iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz.

Bu geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri eş zamanlı olarak fabrikamıza         taşıma stratejimizle, profesyonel ekibimizle, bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımızla, zengin kadromuzla, müşterilerimizin güvenini kazanmaya layık olduk.

Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz,müşteri portföyü arasında her biri uluslararası, ulusal ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde reklam, kampanya gibi ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak.     

Geçmişten kazandığımız iş tecrübemizi ve deneyimimizi harmanlayarak,kaliteyi en iyi fiyata sunma prensibi ile hareket eden ASMER REKLAM bugün 50.000'in üzerinde müşteri portföyü ile sektörünün önde gelenleri arasında yerini almış durumdadır. 

                   baskikapinda.com Bir ASMER REKLAM LTD.ŞTİ. Kuruluşudur.